O nas | ComplexGeo

   Właściciel firmy swoje doświadczenie zdobywał pracując przez 9 lat w Geoblok BK Sp. z o.o. Następnie, uzyskawszy w 2005 r. uprawnienia Głównego Geodety Kraju nr 19077 zawiązał spółkę cywilną Geoida.


    Od 2011r. firma ta przekształciła się w ComplexGeo, której terenem działania jest województwo mazowieckie, a w szczególności powiaty: pruszkowski, grodziski, piaseczyński, warszawski zachodni, jak również m.st. Warszawa.

    Wiedza i doświadczenie w zakresie naszej działalności pozwala wykonywać nam prace na wysokim poziomie, szybko i co za tym idzie w cenach konkurencyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Do pracy wykorzystujemy najnowszy sprzęt pomiarowy i nowoczesne oprogramowanie geodezyjne pozwalające nam tworzyć opracowania numeryczne.

   Naszymi klientami są biura projektowe i architektoniczne, firmy budowlane, klienci indywidualni, urzędy administracji publicznej.
 

   Zapewniamy doradztwo i pomoc w załatwianiu formalności poprzedzających wykonanie usługi oraz kontakt z fachowcami branży pokrewnych takich jak: architekci, projektanci, geolodzy, wykonawcy, rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, zarządcy nieruchomości.
 

   Z naszej strony oferujemy możliwie krótkie terminy realizacji z zapewnieniem wysokej jakości usług za konkurencyjną cenę.
 

   Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne jak i duże firmy.
Przy kompleksowej obsłudze budowy korzystne rabaty.